PsychoseNet voerde live gesprekken met (ervaringsdeskundige) experts. Je kunt deze gesprekken op PsychoseNet hier terugkijken. Bram Berkvens en Jim van Os gaan in gesprek over de uitdagingen binnen de psychiatrie en de hoopvolle ontwikkelingen in de afgelopen jaren.
Uitdagingen binnen de psychiatrie
Bram Berkvens is manager bedrijfsvoering bij GGz Breburg
Hij is al jaren betrokken bij de ontwikkeling van verschillende behandelmodellen (oa High & Intensive Care en Resource Assertive Community Treatment).
Jim van Os is hoogleraar psychiatrie en voorzitter van de Divisie Hersenen van het UMC Utrecht Hersencentrum.
Je kunt hier meer over Jim van Os lezen. In co-creatie met andere professionals, naasten en ervaringsdeskundigen startte hij in 2014 het online platform PsychoseNet.
Wist je dat:
- Jim regelmatig interessante mini-college’s maakt voor PsychoseNet? Deze kun je hier bekijken.
- Bram in 2017 te gast was bij de wandeling (NPO) en daar vertelt over zijn herstel. Je kunt deze aflevering hier terugkijken.
Psychose Awareness Day Nederland is een initiatief van het Netwerk Vroege Psychose in samenwerking met het Rob Giel Onderzoek centrum, PsychoseNet.nl, Mind Ypsilon, Anoiksis, Samen Sterk zonder Stigma, Stichting Socialrun, Kenniscentrum Phrenos en Hamlett.
Meer lezen?
- Alles over Hulp & Herstel – Informatie van PsychoseNet
- Alles over Neurodiversiteit – Informatie van PsychoseNet
- Alles over medicatie afbouwen – Informatie van PsychoseNet
- Join-us – Join Us versterkt de mentale en sociale gezondheid van jongeren met eenzaamheidsgevoelens
Heb je een vraag?
Onze experts beantwoorden jouw vraag in het online Spreekuur van PsychoseNet. Gratis en anoniem.
Wil je PsychoseNet steunen?
Wordt donateur en help ons om mooie projecten te realiseren.
Geef een reactie