Je rust terugvinden. Marco vertelt: “Dat ik toch nu even rust kon vinden was een geschenk. Ik begin mijn rust te vinden thuis. Nu ik schrijf en tot goede gedachten ben gekomen ben ik weer in de zevende hemel voor mijzelf”.
Wel nog een beetje koppijn
Doch voelde ik een engel over mijn geest drijven en had ik een helder moment dat heerlijk was. Deze engel mag mij verder mee nemen.
Op pad voor goede levenslusten en resultaten boeken dat ik ook heerlijk vind. Zij zegt dat ik nu vaker zulke dingen moet zeggen tegen haar.
Zat ze mij af te luisteren?
Ze zegt dat ik vaker zo moet doen, dat vind ik fijn. Ze zegt dat ik zulke dingen tegen haar zeg? Terwijl ik haar niet hoorde na roepen. Dit doet zij altijd! De dingen omdraaien, omdat ze anders zelf niet kan denken. Ze denkt net als ik hardop.
Ben ik minder ziek?
Maakt niet uit, ik doe het met de nodige emotie en vind het goed dat ik haar zo kan helpen. Mijn blinde buurmeisje vind mij tof en reel. Ik ben een intellectueel en een autodidact. Dit zijn cognitieve eigenschappen.
Tegenwoordig wil ik iemand zijn met rust en concentratie
Iemand die zich lekker voelt en geen hoofdpijn heeft. Tot de mensen hoort die een beetje meer niveau hebben. In de psychiatrie ben ik eigenlijk iemand te veel.
Ik houd de woonvoorziening op omdat ik eigenlijk gewoon ambulant op mijn eigen kan wonen
Of moet gaan wonen wat mijn geheim blijft. Ze snappen wat ik bedoel, dat ik op een dag terug zou willen komen. Maar als ik weg ben krijg ik een nieuw leven en er kan dan iemand anders in mijn appartement en wat geeft het allemaal. Ik kan ook vast wederom nieuw leven krijgen als ambulante client.
Het idee dat ik na 8 jaar de afdeling verlaat heeft behoorlijke impact omdat ik daar veel heb geleerd. Dit geheim ligt verborgen op de plek die ik komende jaren wil gaan verlaten.
Ik ben veel volwassener geworden
Iemand die stand heeft en een niveau heeft in zijn geest. Taai is geworden en zeer sterk. Mijn hoofd is een niveau! Ik wil rust en tijd voor mijn eigen ding. De rust die ik mij tegenwoordig toedrijf is fantastische. Ik denk meer na en ook over de dingen die ik graag doe, getij ik twee keer zo lang.
Heerlijk, voor niemand haast. Ben nu ook al rond de 43 jaar oud en op voor de rust die ik gekregen heb. Rust met “mijn stoornis” en genieten maar dat is mijn innerlijke engel.
Fotocredits: Aiko Cadzand bad
Meer lezen over op eigen benen staan?
- Een bevrijd leven – Peter Pijls over wonen in vrijheid
- 8 tips voor meer innerlijke rust in je leven
- Wonen tijdens je herstel
- Een lastige verhuizing
Behoefte aan een goed gesprek?
De chatters van PsychoseNet staan voor je klaar!
Geef een reactie